Seti Tutu me Personalizim " Mami dhe Vajza"

ALS114

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti me trendi i momentit  " Mother and Daughter" permban:

1- Per Vajzen deri ne moshen 8 vjec 

    * Fund Tutu

     * Badi i personalizuar sipas deshires

     * kordele

     Per vajza mbi moshen 8 vjec:

      * Fund Tutu

      * T-Shirt i personalizuar sipas deshires

  2- Per Mamin :

      * Fund Tutu 

      * T-Shirt i personalizuar sipas deshires

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: