Set Tutu Badi dhe Kordele i Personalizuar

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjitha princeshat tona te vogla

Set tutu badi dhe kordele 

Badin mund ta personalizoni me emrin ose foton qe deshironi

Disponibel per moshat 1-8 vjec

1-3 vjec perdoret badi

4-8 vjec perdoret bluze

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: