Set Stilolapsa Metalike te Personalizuar Shfaq më të madhe

Set Stilolapsa Metalike te Personalizuar

ALS102

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni dike special me setin e stilolapsave metalike.

Nje dhurate plot finese dhe e vecante per cdo okazion.

Mund te printoni emrin e plote ose inicialet apo simbolet qe ju pelqejne tek stilolapsat.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar..

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: