Stilolaps ne Kuti prej Druri i Personalizuar W001 Logo

EP0505

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e bukur dhe funksionale e gjitha prej druri.

Mund te printoni emrin e plote, logo kompanie ose inicialet qe deshironi.

Stilolapsi ka kutine e drurit mbi te cilen gjithashtu mund te vendoset teksti apo logo qe deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: