Abazhur i personalizuar `Moon Lamp`

ALS0045

Leke 3,300

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Abazhur "Moon Light'' i personalizuar  me gdhendje.

Me pult komandimi per fikje ndezje dhe ndryshim ngjyre te drites

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per ta realizuar mbi ambazhur

Globi eshte me touch dhe punon me bateri dhe karikim.

Permasat : diamertri 18-20  cm.

Materiali PVC

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: