Hoodie e Personalizuar

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Hoodie e Personalizuar

Ngjyra te ndryshme me mbishkrimin qe ju deshironi

Ju zgjidhni ngjyren e preferuar dhe na dergoni shkrimin qe deshironi te kete dhe Hoodie juaj do te personalizohet

*Ky eshte nje produkt I personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: