Pllake Guri e Stampuar

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pllake guri e stampuar

Nje dedikim i vecante ne pllaken e gurit

Ju zgjidhni foton ose shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar pllaken e personalizuar

Permasat 15 x 20 cm ose 20 x 20 cm

*Ky eshte nje produkt I personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: