Kristal ne Formen e Zemers Shfaq më të madhe

Kristal i personalizuar ne Formen e Zemres

ALS0015

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kristal ne forme zemre e personalizuar

Nje dedikim i vecante ne zemren e kristalit

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar pllaken e personalizuar

Permasat 15x15 cm

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: