Varese Celesash e Personalizuar Shfaq më të madhe

Varese Celesash e Personalizuar

ALS0008

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese celesash e personalizuar

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar varesen e celesave e personalizuar

Realizoni veresen e celesave me te vecante per njeriun e zemres

*Ky eshte nje produkt I personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: