Gushore e personalizuar Shfaq më të madhe

Gushore e personalizuar

Leke 500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Edhe femijet mund te jene Cool

Gushore  per femije e qendisur me tekstin qe ju deshironi.


*Ky eshte nje produkt i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: