Jastek katror I personalizuar

ARD0004

Leke 1,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jastek katror iI cili mund te personalizohet me tekstin qe ju deshironi.

Copa mund te jete ne  ngjyre te kuqe ose te bardhe.
Jasteku eshte i mbushur me filter.

*Ky eshte nje produkt i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.                             

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: