Targete Plexy e zeze Shfaq më të madhe

Targete Plexy e zeze

EP0613

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qenushi apo macja tashme kane medalionin e tyre te personalizuar.

Ne forme kocke, putre apo peshku, ky medalion personalizohet

me numrin tuaj te telefonit dhe emrin e mikur me kater putra.

Dhurata per miqte e dashuruar pas kafsheve.

Material plexiglass i zi i cili gdhendet me tekstin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: