Kavalet me Foto dhe Dedikim

EP0616

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fotoja juaj me e bukur ne stil pikture.

Tabloja prej druri organik qendron mbi nje kavalet gjithashtu prej druri.

Nje dhurate speciale per te impresionuar personat me te dashur.

Shoqerohet me nje urim te gdhendur ne dru sipas deshires.

Permasat e tablose: 22 x 30 cm

Permasat e kavaletit: 20 x 40 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: