Kartoline Druri e Personalizuar ne Forma te Ndryshme 40 cm

EP0605

Leke 3,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kartolinat vijne ne version super special prej druri.

Kartolines i jepet forma dhe personalizmi qe deshironi 

Permasat: lartesia maksimale 40 cm 

Material dru organik.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: