Ornament Peme i Personalizuar Plexy

EP0584

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Festat jane momenti me i bukur per dhurata.

Dekor peme i personalizuar me emrin qe deshironi.

Material plexiglass i tejdukshem.

Dhurojani miqve apo te gjithe familjes me emrat e tyre

dhe beni dhuaretn me te bukur kete vit.

Diametri 7 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: