Tablo A3 e Personalizuar Shfaq më të madhe

Tablo A3 e Personalizuar

EP0554

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kujtim per personat te dashur.

Personalizoni telajon A3 me foton qe deshironi per nje dhurate qe mbetet gjate.

Permasat: 40 x 30 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: