Varese Celesi Druri me Skuadren e Zemres

EP0540

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbaje skuadren e zemres gjithmone me vete.

Per miqte e apasionuar pas futbollit kjo eshte nje dhurata unike.

Mund te personalizoni varesen e celesit nga te dyja anet:

Njera ane e saj do kete logon e skuadres dhe 

ana tjeter do kete tekstin qe ju deshironi duke perfshire edhe emra apo data.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: