Kuti Druri 979.5 e Personalizuar 2 faqe Logo dhe Text

EP0481

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata me e bukur per te shprehur mirenjohjen keto festa.

Kuti prej druri per shishe vere me hapje me rreshqitje dhe mbajtesen e litarit ne maje.

E personalizueshme me logon dhe textin qe deshironi.

Personalizim nga te 2 anet e kutise.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: