Kuti Druri 979-2 e Personalizuar 4 faqe Logo dhe Text

EP0459

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata me e bukur per te shprehur mirenjohjen keto festa.

Kuti prej druri per shishe vere me hapje metalike tek pjesa e siperme.

E personalizueshme me logo ose simbol si edhe textin qe deshironi.

Personalizim nga te 4 anet e kutise.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: