Bllok me Kostelacion dhe Stilolaps te Personalizuar

EP0464

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate yjore.

Set me Bllok dhe Stilolaps te personalizuar me emra.

Bllok A5 me kopertine te trashe me shenjen e zodiakut ne forme kostelacioni tek i cili mund te vendosni emrin e plote ose inicialet.

Stilolaps i zi dhe nje pjese trasparente te mbushur me gure te vegjel ne forme meteoritesh tek i cili mund te vendosni inicialet apo emrin e plote.

Dhuroni dicka ndryshe per dike special.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: