Kuti e vogel Bizhuterish 3D Decoupage

KAS0007

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti e vogel Bizhuterish prej druri MTF 8 mm ne ngjyre kafe

Teresisht artizanale. Cdo proces per realizimin e kesaj kutie eshte bere me dore.

Eshte e zbukuruar me elemente vintage me metoden Decoupage

Perdoret per te mbajtur bizhuteri apo sende te tjera me vlere.

Mund te zgjidhni ngjyren qe ju deshironi apo edhe ta personalizoni me emer ose iniciale.

Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane  te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

 


*Pak informacion mbi tekniken e Decoupage*
Decoupage eshte arti I ngjitjes se letrave te prera dhe logove apo fotove ne siperfaqe objektesh te ndryshme me shtresa te shumta llaku dhe boje duke u kombinuar gjithashtu me elemente te piktures. Procesi kerkon kohe, durim dhe shume pune per te arritur nje rezultat mahnites.

*Kur ju blini nje pune artizanale nuk eshte thjeshte nje objekt, por nje pjese zemre, nje pjese shpirti.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: