Glob Dekorativ me Magnet 7.62 cm

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Glob dekorativ me magnet

Ne forme te rrumbullaket me diameter 7.62cm 

Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj

Me drita LED qe do te ndricojne dhomen dhe ti japin asaj nje drite shume te bukur ngjyre te zeze

Punon me energji elektrike dhe ka tension hyres 220-230V me prize AC, ndersa tension dales 12V 250mA

Gjate kohes qe e vini ne prize dhe vendosni globin ne mesin e kornizes ai do te qendrojne fale magnetit dhe do te rrotullohet rreth vetes 

Një magnet i fuqishëm elektro dhe sensori i fushës magnetike të avancuar teknologjikisht mbajnë hartën sferike në ajër, duke krijuar një spektakël magjik!

Aktivizoni globin e lundrues magnetik dhe shiheni vetë!

Mund te perdoret edhe si ambazhur per ndricimin.

Praktik dhe i thjeshte ne perdorim, per zyra, dhome gjumi apo kudo tjeter qe ju deshironi ta vendosni

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashurit tuaj femije apo te rritur per cdo feste

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: