Kornize Madeleine Shfaq më të madhe

Kornize Madeleine

ZEP0178

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 6 fotografi

Material druri ngjyre e bardhe, roze dhe bezhe

Mund te vendosni kujtimet tuaja me te bukura dhe ta varni ne mur

3 foto kane permasa 10x15cm, 2 te tjera 13x18 cm ndersa tjetra 15x20cm

Printimi i fotografive perfshihet ne çmimin e kornizes

Permasat e te gjithe kornizes jane 60x43cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: