Kornize Chambery Shfaq më të madhe

Kornize Chambery

ZEP0159

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Chambery

Kornize e vecante e perbere nga 6 korniza te vogla ne brendesi

Kornizat jane ne forma dhe permasa te ndryshme

Bejini kujtimet tuaja te marin vecantine e duhur

Nderthurja e ngjyres kafe me te bardhen ben diferencen

Materiali i kornizes eshte dru

Permasat e fotove jane: 3 foto (9x13) cm dhe fotot e tjera perkatesisht neketo permasa : (10x15)cm , (7x7) cm ,(10x10) cm

Permasat e kornizes : (45x34) cm

E pershtatshme per tu vendosur ne tavoline

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: