Kuti per Bizhuteri Mom Shfaq më të madhe

Kornize per Foto Mom

ZEP0028

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per mamin me te mire propozojme nje detaj unik.

Kornize prej druri per te mbajtur foton e preferuar.

Dekor i embel me simbolet dhe ngjyrat pranverore.

Permasat e kornizes: 10 x 15 cm.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: