Vethe Artizanale Dua Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Dua

VIO0008

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.

Këto vëthë përbëhen nga lule me ngjyrë te kuqe të punuara me metrazhe dhe të vendosura nga të dyja anët.

Baza e pjeses metalike qendron ne vesh statike pjesa tjeter eshte e lirshme.

Pjesa metalike nuk nxihet.

Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 30 produkte te tjere ne te njejten kategori: