Corape te gjata "Anime Son Goku" e zeze Shfaq më të madhe

Corape te gjata "Anime Son Goku" e zeze

CO0089

Leke 350

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Corape te gjata "Anime Son Goku" e zeze

Corape praktike per ne perditshmeri uniseks, ne format elastik one size

Pershtaten lehtesisht me kembet tuaja fale materialit elastik, duke i mbajtur komforte gjate gjithe dites,

Kombinohen dhe e pershtateshme per atlete

Krijuar ne perputhje me standardet Oeko-Tex 100 per material te bute dhe miqesor me mjedisin

Disponibel ne stil one size qe pershtatet per numrat e kembes nga 37-44

(vjen ne mase standarde qe hapet lehtesisht)

Prodhohet me 200 gjilpëra dhe makineri te teknologjise se fundit.

Me veçorine e tij te qepjes komode, nuk i shqeteson kembet tuaja.

Perbere nga material

- 80 % pambuk

- 18% poliamid

- 2% elastan

Lahen lehtesisht ne lavatrice ne 40 grade

Nuk rekomandohet te hekurosen dhe nuk krijojne djersitje te kembes, antibakteriale

4 produkte te tjere ne te njejten kategori: