Corape ballerina "Palms" one size Shfaq më të madhe

Corape ballerina "Palms" one size

CO0065

Leke 290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Corape te padukshme  per ne perditshmeri uniseks, ne format elastik one size

Pershtaten lehtesisht me kembet tuaja fale materialit elastik, duke i mbajtur komforte gjate gjithe dites

Ne gjatesi poshte  kycit

Ne pjesen e shputes vijne me dizajn Palms

Krijuar ne perputhje me standardet Oeko-Tex 100 per material te bute dhe miqesor me mjedisin

Disponibel ne stil one size qe pershtatet per numrat e kembes nga 37-44 (vjen ne mase standarde qe hapet lehtesisht)

Perbere nga material

- 80 % pambuk

- 18% poliamid

- 2% elastan

Lahen lehtesisht ne lavatrice ne 40 grade

Nuk rekomandohet te hekurosen dhe nuk krijojne djersitje te kembes

4 produkte te tjere ne te njejten kategori: