Byrzylyk me gur natyral Hematite+Lava Stone+Tiger Eye Shfaq më të madhe

Byrzylyk me gur natyral Hematite+Lava Stone+Tiger Eye

REI0015

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk me gur natyral Hematite+Lava Stone+Tiger Eye

Ky byrzylyk vjen si kombinim i gurave natyral te Hematite magnetike Lava tone dhe Tiger EYE

- Hematite magnetike

Thuhet se forcon lidhjen tone me token, duke na bere te ndihemi te sigurt

Besohet se sjell guxim, force, qendrueshmeri dhe vitalitet.

Hematiti stimulon perqendrimin dhe fokusin, per te perrmiresuar kujtesen dhe mendimin origjinal.

Hematiti perdor cilesite magnetike te energjive tona yin-yang per te perqendruar

energjine dhe emocionet per ekuiliber midis trupit, mendjes dhe shpirtit.

- Lava Stone

Eshte nje gur tokezues qe forcon lidhjen e dikujt me Token Nene.

Ajo na jep force dhe kurajo, duke na lejuar stabilitet ne kohe ndryshimi.

Ai siguron udhezime dhe mirekuptim ne situata ku mund te kemi nevoje te "rikthehemi".

Nje gur qetesues, eshte shume i dobishem ne largimin e zemerimit.

- Tiger Eye

Thuhet se syri i tigrit eshte i lidhur me qiejt dhe fuqite me te larta.

Eshte kuptimplote ne te gjithe kulturat si nje gur tokezues ashtu edhe

si gur qe thuhet se ka veti sheruese.

Syri i Tigerit eshte i lidhur me vete-permiresimin, fuqizimin dhe shprehjen krijuese.

Eshte me i njohur per simbolizimin e guximit, forces dhe kembenguljes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: