Byrzylyk me gur natyral Lava Stone

REI0014

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk me gur natyral Lava Stone

Guri i Laves, (i njohur edhe si Bazalt, ose Shkembi i Laves) eshte nje shkemb vullkanik 

I cili eshte ngurtesuar nga llava e shkrire, pas kushteve te nxehtesisë dhe presionit intensiv.

Lava Stone eshte nje gur tokezues qe forcon lidhjen e dikujt me Token Nene.

Ajo na jep force dhe kurajo, duke na lejuar stabilitet ne kohe ndryshimi.

Ai siguron udhezime dhe mirekuptim ne situata ku mund te kemi nevoje te "rikthehemi".

Nje gur qetesues, eshte shume i dobishem ne largimin e zemerimit.

Promovon ndryshime pozitive aty ku eshte e nevojshme ne çeshtjet e sjelljes

Lava Stone rrit pjellorine.

Perveç kesaj, Lava Stone eshte nje shperndares i mrekullueshem i vajit esencial te aromaterapise.

Thjesht shtoni disa pika te vajit tuaj esencial te preferuar dhe shijoni perfitimet e shtuara terapeutike qe ai sjell.

Perdorimi i vajrave natyrale mund te kete perfitime shendetësore dhe mund te ndihmoje

ne zbutjen e simptomave te depresionit, ankthit, dhimbjeve te kokes, astmes, kollitjes, migrenes dhe alergjive.

Lava Stone | INMIND Handcrafted Jewellery

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: