Byrzylyk me gur natyral Indian agate Shfaq më të madhe

Byrzylyk me gur natyral Indian agate

REI0010

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk me gur natyral Indian agate

Eshte nje gur balancues dhe mbrojtes, qe besohet se largon "syrin e keq",

duke sjelle gezim dhe thithjen e dhimbjes emocionale.

Indian agate eshte nje gur i shkelqyer per sherimin fizik.

Ngjashem me guret e tjere te agatit, perdoret me shume ne menyre parandaluese

duke ndertuar sisteme me te forta imune dhe duke i mbajtur te shendetshem bartesit.

Besohet gjithashtu se ju mbron nga çdo energji nderhyrese ose e jashtme, duke rritur tokezimin tuaj.

Vetite e tjera sheruese te IndianAgate  jane mjaft te gjera dhe perfshijne:

- Ndihmon rikuperimin nga lodhja ose lodhja fizike

- Rritja e stabilitetit emocional

- Harmonizimi i energjive yin dhe yang ne trup

- Sigurimi i nje pengese mbeshtetese per perpunimin e dhimbjes emocionale

- Nderton forcen e brendshme dhe fizike

- Balancon energjitë emocionale, intelektuale dhe fizike

- Promovon vitalitetin e pergjithshem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: