Veth Preciosa Beatrice"" Shfaq më të madhe

Veth Preciosa Beatrice""

SELL55-YrUef2

Leke 37,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shkëlqimi i tyre i veçantë përbëhet nga 10 gurë të mëdhenj të prerë të bërë nga kristali blu çek në kombinim me strasin, i cili vendos perimetrin e gurëve të prerë saktësisht. Dizajni Beatrice përbëhet nga një gjerdan i pasur dhe vathë të veçantë që do të nënvizojnë feminitetin dhe elegancën tuaj natyrore.

Dimensioni : 41x103 mm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: