Varese Preciosa Wispy"" Shfaq më të madhe

Varese Preciosa Wispy""

SELL55-Y9DxI7

Leke 9,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

 Kjo varëse ishte bërë prej argjendi të veshur me rodium dhe gur zirkoni e cila u krijua si një variant i disponueshëm i diamanteve të vërteta.

Ngjyra : E bardhe 

Dimesioni : 10x14 mm

Gjatesia : 45 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: