Byzylyk Makra me Gur Energjik

AND0025

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byzylyk Makra me Gur Energjik

Punuar me gure natyral te vegjel dhe shumengjyresh

Gure energjik dhe te kendshem si aksesor dore 

Punim artizanal i gjithi me dore 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: