Varese Artizanale me Tel dhe gure Blu

AND0024

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese Artizanale me Tel dhe gure Blu

Punim artizanal punuar e gjitha me dore

Punuar me tel dhe gure te vegjel ne ngjyre blu

Aksesor i bukur per qafen tuaj ne stinen e veres 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: