Varese Elegante me Guacke dhe Perle

AND0021

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese Elegante me Guacke dhe Perle

Punim artizanal punuar e gjitha me dore 

Me detaje guacke dhe perle 

Aksesor i bukur per stinen e veres 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: