Vethe te Vegjel me Perla

AND0051

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe te Vegjel me Perla

Punuar me tel te holle ne gjatesi normale

Me perle ne ngjyre te bardhe dhe roze

Forme spirale ne te gjithe gjatesine e tyre

Punim artizanal, punim dore 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: