Ulje çmimi! Kuti per Bizhuteri Mom Shfaq më të madhe

Kuti per Bizhuteri Mom

ZEP0027

Leke 990

-Leke 500

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per mamin me te mire propozojme nje detaj unik.

Kuti prej druri per te mbajtur bizhuterite apo aksesore te tjere.

Dekor i embel me simbolet dhe ngjyrat pranverore.

Permasat e kutise:18 x 12 x 6 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: