Kane Qelqi per Caj/Kafe Shfaq më të madhe

Kane Qelqi per Caj/Kafe

JUM0783

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kane qelqi e markes per caj ose kafe

Praktik per berjen e cajrave

E vecanta e kanes eshte pjesa e filtrimit 

Mund te vendosni cajin ne te dhe pjeset e cajit nuk do te perzihen me ujin dhe do te filtrohet sic duhet

Materiali eshte qelq rezistent ndaj nxehtesise

Permasat 11x18 cm

Kapaciteti eshte 350ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: