Kornize Broome Shfaq më të madhe

Kornize Broome

ZEP0183

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize e gjate qe varet vertikalisht

Material plastik me ngjyre kafe

Mund ta varni ne mur dhe ka dy foto te vogla

Me permasa 10x15 cm ndersa e gjithe korniza 54x15cm

Vendosni kujtimet tuaja ne kete kornize mjaft te vecante ne stil

Printimi i fotove eshte i perfshire ne çmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: