Preciosa Pierre Lannier Automatic Ore per Meshkuj 323B433

PRE0062

Leke 27,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per Meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese e koleksionit AUTOMATIC me rrip te zi lekure

Duke kombinuar Traditen dhe Cilesin,ora automatke ka nje jetegjatesi me te larte se Orat e  Kuarcit

Ora ka 2 vjet garanci dhe rezistente ndaj ujit 50 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: