Stilolaps i Personalizuar ne Kuti AD116

EP0672

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni mesueset tuaja, por jo vetem, me kete set stilolaps dhe kuti

Stilolapsi eshte metalike me ngjyre blu dhe gold

Mund te personalizoni ne to emrin e plote ose inicialet, si tek stilolapsi ashtu edhe tek kutia

Seti vjen me nje kuti shume te bukur qe e ben ate nje dhurate speciale

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: