Vethe Artizanal me Gure Natyral MIA

AND0030

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe Artizanal me Gure Natyral MIA

Rrethore ne madhesi mesatare

Punuar me tel dhe gure te vegjel shumengjyresh natyral

Punim dore ,Ide e bukur per dhurate ose si aksesor per veshet tuaj 

14 produkte te tjere ne te njejten kategori: