Vathe Artizanale Lule e Sapoçelur

Leke 1,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lulet jane punuar me dore dhe jane modeluar pa kallepe apo forma te gatshme.

Materiali i perdorur eshte argjile e polimerizuar. Ngjyra eshte e  perftuar nga perzierja e disa masave ne ngjyra te ndryshme te ketij materiali. Ngjyra eshte e perhershme. Ne qender eshte dekoruar me kristal. Kapesja e vatheve eshte argjend 925, mbyllet nga pas.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

29 produkte te tjere ne te njejten kategori: