Vethe Artizanale Xhoi Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Xhoi

VIO0004

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.

Këto vëthë përbëhen nga petale dhe rruaza me tonalitete pjeshke të hapur

Pjesa metalike e cila nuk nxihet vjen ne nje forme krejt te vecante dhe kjo I ben akoma edhe me shume interesante.

Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 

14 produkte te tjere ne te njejten kategori: