Njeri nga ne po genjen Shfaq më të madhe

Njeri nga ne po genjen

A-000447

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

BESTSELLERI I NJU JORK TAJMSIT - EMOCIONUES, SEKSI, I SOFISTIKUAR!

NJË I VDEKUR, KATËR TË DYSHUAR - DHE NJËRI PREJ TYRE PO GËNJEN

Një pasdite pesë nxënës të Gjimnazit Bejvju futen në klasën e ndëshkimit:

Bronuina: nxënësja e dalluar, gati për në Jeill. Adi: bukuroshja, princesha e ballos së vjeshtës. Nejti: krimineli, shpërndarës droge.

Kupëri: atleti, ylli i bejsbollit.

Simoni: krijuesi i aplikacionit famëkeq të thashethemeve të gjimnazit.

Kur Simoni rrëzohet papritmas dhe vdes pak më vonë në spital, policia nis të hetojë rreth vdekjes. Simoni kishte planifikuar të postonte thashetheme pikante të nesërmen e asaj dite.

Në qendër të vëmendjes vihen Bronuina, Adi, Nejti dhe Kupëri.

Secili prej të rinjve ka diçka për të fshehur - dhe kësisoj një motiv...

 

Nga Karen M Mcmanus

339 Faqe

Shtëpia botuese: Botimet Dritan

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: