Mea culpa – Me fal Shfaq më të madhe

Mea culpa – Me fal

A-000313

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky eshte nje nder romanet thriller me te miret qe vjen ne shqip permes shtepise botuese Living.

Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Ajo nuk mund ta ndalte. Apo mundej?

Bota e Xhena Greit u kthye në makth me shpejtësinë e dritës. Shpresa e vetme për të hedhur pas krahëve atë që ndodhi, është të ikë larg, sa më larg të mundet. Në dëshpërim e sipër, ajo përfundon në një shtëpizë në bregdetin e Uellsit, ku përndiqet nga frika, brenga dhe nga kujtimet e tmerrshme të asaj nate nëntori, që ia ndryshoi jetën njëherë e përgjithmonë. Dalëngadalë, Xhena nis të shohë dritë në fund të tunelit. Ndoshta e ardhmja mund t’i falë sërish lumturi.

Por një ditë, e shkuara rikthehet pa mëshirë. Pasojat do të jenë fatale!

394 faqe

Nga Clare Mackintosh

Shtëpia botuese: Living

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: