Rrefenja e sherbetores Shfaq më të madhe

Rrefenja e sherbetores

PE0010

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Rrëfenja e shërbëtores, botuar për herë të parë në 1985, përkthyer në shumë gjuhë, është shitur me miliona kopje në të gjithë botën, duke mos dalë kurrë nga qarkullimi. Njëkohësisht, vepra ka provokuar reagimet e masave, duke u kthyer në një manifest të feminizmit, por edhe duke u censuruar në shumë shkolla amerikane dhe duke ngritur polemika të shumta.

390 Faqe

Nga Margaret Atwood

Shtëpai botuese: Pegi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: