Kase per Iphone modeli Animal Print

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase per Iphone modeli Animal Print

Kase per Iphone me dizajn me vija, pulla te nuancave kafe dhe te zeza

Me dizajn te perbere nga material plastike e forte

Ne material mikrofiber te lemuar qe mbeshtjell butesisht telefonin tuaj

Siguroni mbrojtje maksimale per smartphone tuaj ne nje dizajn qe krijon nje stil dhe pamje ndryshe

Parandaloni gervishtjet dhe demtimet nga aksidente te mundshme

Disponibel per modelet iphone:

- Iphone 12 Pro

- iPhone 12 Pro Max

- iPhone 13

- iPhone 13 Pro

- iPhone 13 Pro Max

- iPhone 14

- iPhone 14 Pro

- iPhone 14 Pro Max