Fujifilm Instax Mini 8 Minion Ex D

FJ0095

Leke 15,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

Modeli INSTAX mini 8 me dizajn te vecante me personazhin e njohur Minion.

Fuqia e blicit eshte 0.6-2.7 m.

Mundesi rregullimi te drites ne varesi te ambientit ku ndodheni.

Ju lejon te zgjidhni nga f / 12.7 (brenda, nate), f / 16 (me re, hije), f / 22 (me diell, me re) dhe f / 32 (me diell dhe te ndritshme)

Madhesie e fotos eshte 62x46mm

Punon me 2 bateri AA

Mbulesa e kameres silikoni qe ofron mbrojtje shtese dhe nje stil te ngjashme me Minion.

Permasast 116mm x 118.3mm x 68.2mm, pesha 307g